Zajímaví muži

Můj otec byl vždycky takový divoký. A musím říct, že má maminka si s otcem zažila své. Nikdy nepochopím, že se maminka s otcem nerozvedla dřív, že to vydržela dlouhých devět let. To já, kdybych měla takového manžela a nebo jenom přítele, tak se s ním rozvedu a nebo od něj okamžitě odejdu. Protože můj otec většinu volného času trávil někde v hospodě mezi kamarády. Nejhorší taky na tom bylo, že otec hodně pil alkohol a taky hrál karty za peníze.

Jsou i samotáři.

Musím říct, že jsem byla velmi nešťastná. A měla jsem bohužel takový vzor. Měla jsem zato, že takový špatní a zlí jsou všichni muži. Protože kdykoliv jsem šla za tatínkem třeba ať jde domů, tak tam byli samí muži, kteří pili alkohol a kouřili cigarety. Tak jaký jiný obrázek jsem si měla o mužích udělat? Maminka z toho byla velmi nešťastná a říkala, ať si v dospělosti dám pozor na muže. Bylo mi maminky opravdu líto a otce jsem nesnášela. Kolikrát jsem schválně zamkla doma dveře, aby se otec nedostal domů z hospody. Nechtěla jsem ho doma. Doma vždycky strašně vyváděla házel věcmi. Také nebyla výjimka, že někdy uhodil mou mámu.

Někdy je muž i zlý.

Pak jsem si řekla, že si žádného muže do svého života nikdy nepustím. Dokonce se to tak skoro stalo. Protože svého prvního přítele jsem měla ve dvaceti osmi letech. Já vím, že je to hodně pozdě, jenomže jsem se bála, že jsou všichni muži zlí a že všichni muži pijí alkohol. Že jsou všichni jako můj otec. Naštěstí ale můj přítel, kterého mám nyní je velmi hodný a alkohol vůbec nepije. Takže už vím, že muže nemám házet všechny do jednoho stejného pytle. Každý muž je jiný a nezaslouží být ihned označován za zlého alkoholika. Nicméně ale vidím kolem sebe, že je vážně takových divných mužů, kteří o sebe ani nedbají nebo stále sedí v hospodě. Proč jsou muži takoví? Jsme ráda, že můj přítel a bratr jsou fajnoví muži.