Second hand – jako číslo jedna při nakupování

Nakupování je něco, co patří do ženského světa snad více než cokoliv jiného. Je totiž pro ženy:
–       naprosto ženské
–       potřebné jako sůl
–       a nabíjí množství energie
strakaté košile.jpg

Nakupují ve šťastném období, v období smutku, z nutnosti, z malichernosti, ale především hodně. A taky toho hodně utratí. Ovšem chytré ženy dobře ví, že za dokonalostí nemusí chodit daleko a skvostný kousek najdou i v obchodě, do kterého mají jiné ženy strach vstoupit – ovšem z nepochopitelného důvodu, protože je úchvatný. Řeč je o second handu!
Co v něm můžete nalézt a proč by pro vás měl být tento obchod jeden z prvních, které navštívíte?
oblečení z druhé ruky.jpg

1.     Výběr zboží nezná meze– to znamená, že tam nalezete vše, co vaše lidské oko v tuctovém obchodě nejenže ještě nevidělo, ale ani nezná. Do tohoto obchodu se ukládají všechny druhy oblečení, které nemají zařazení a jsou pro některé už zbytečné, ale pro vás můžou být velkým úlovkem.
2.     Cenová priorita je neodolatelná– samo o sobě je zboží v tomto obchodě oceněné dle toho, že není (až na pár výjimek) zcela nové. Je ovšem zachovalé neboli krátce nošené a pro vás může mít hodnotu daleko větší, než za kterou ho koupíte. Levné, a přitom báječné – to je to, co už nemusíte hledat nikde jinde.
3.Dostupnost obchodů na každém rohu– dnes už má nejen nápad, ale i chuť otevřít si svůj second hand, skoro každý. Z toho důvodu jsou tyto obchody v každém malém, ale i větším městě, kde jich je několik. Takže nebudete muset chodit daleko a hledat zbytečně dlouho to, co by vás oslovilo.

Pořád nové zboží

Jistě vás nepřekvapí, že v obchodě „z druhé ruky“ najdete po každé vaší návštěvě nové kousky oblečení a nový tovar. Lidé, kteří už své oblečení nepotřebují nebo nechtějí, do nich pravidelně chodí dávat další a další věci. Ocení to především maminky, které mají malé děti, ale také těhotné maminky, které moc dobře ví, jak těžké a finančně náročné je sehnat oblečení pro budoucí rodičky. Samozřejmě je tam i velký výběr pro ženy a muže všech kategorií, kteří si rozhodně přijdou na své.

Posted in Nezařazené