Vypínače a zásuvky Schneider Asfora

Základní, velice elegantní a praktická řada vypínačů a zásuvek. Schneider Asfora představuje krásu, eleganci a navíc ještě velice praktickou součást v jednoduchém provedení. Jsou moderní a poutavé. Jakmile vejdete do místnosti, zaměříte se i na poslední maličký detail a to mohou být právě zásuvky nebo vypínače, které překonají veškeré vaše představy. Jednoduchý styl, zajímavý design to vše představují Schneider Asfora.

malý sukulent

Novinka v oblasti vypínačů a zásuvek. Dalo by se říct, že nahrazují dřívější podobu těchto produktů z řady Anya. Tato řada byla však také velice oblíbená pro své schopnosti. Zachovaly se však původní velice příznivé ceny, které jsou pro všechny zákazníky přijatelné. Bez ohledu na cenu, která je velice příjemná pro každého, mohou tyto produkty nakupovat řemeslníci, ale i firmy, živnostníci, soukromníci, či jen zruční elektrikáři a domácí kutilové. Pro každého se zde něco najde. Pokryjeme i velké objednávky rozlehlých firem. Příznivé ceny není dosahováno na úkor kvality. Toho se opravdu nemusíte obávat. Tyto produkty představují vysoký kvalitativní standard. Jako základní řada nabízí nižší barevnou škálu.

  • Schneider Asfora je dostupná v barvách polar a marfil. Dvě základní barvy, které si jistě najdou své příznivce. Díky těmto dvou základním barvám můžete vypínače a zásuvky nakupovat v prvotřídní kvalitě za bezkonkurenční cenu a to i ve velkém množství. Disponujeme velkými sériemi a poskytneme tyto opravdu kvalitní produkty všem zákazníkům.

moderní místnost

Vlastnosti produktu

Asfora to jsou produkty, které se prodávají jako komplety. Jedno balení obsahuje kompletní strojek a rámeček. U jiných řad produktů tomu tak nemusí být. Některé se skládají modulárně, avšak právě tato řada těchto produktů je ucelená a kompletní, proto balení obsahuje i strojek i rámeček. Je možné také zakoupit vícenásobné rámečky. Tento systém je praktický a jednoduchý. Zajistí efektivní montáž a chytré řešení.