Zaměřeno na pleť

Která žena by se nechtěla cítit hezká a přitažlivá? Krásné vlasy, postava a oblečení však nejsou vše, co dělá ženu krásnou. Pravdou je, že především kvalita pleti velmi ovlivňuje naše vlastní sebehodnocení a pocit spokojenosti.
Protože jsme však denně vystavovány škodlivým vlivům okolního prostředí, naše pleť na ně zákonitě negativně reaguje. Venkovní prostředí, znečištění, stres, vnitřní faktory a také náš způsob života vytvářejí omezení, které způsobují, že naše pleť nefunguje tak, jak má.
ruka na hlavě
V Institut Esthederm si dali za úkol nastartovat správné fungování pleti a zajistit tak všem ženám, její dokonalost a krásu.
Po mnoha letech zkušeností jejich odborníci vypozorovali, že pro nastartování přirozených procesů v pleti je nejúčinnější kombinace domácího ošetření a ošetření v kosmetickém salonu. Aby mohla pleť nastartovat vlastní potenciál a fungovala správně, potřebuje maximální a dokonale účinnou péči. Pleť potřebuje maximální a účinnou péči k tomu, aby aktivovala své vlastní vnitřní zdroje a fungovala normálně.
VODA – základ života
Celulární voda, vytvořená INSTITUT ESTHEDERM, má unikátní složení, identické jako voda lidského těla. Poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj a vývoj.
Základním kamenem péče o pleť je kvalita použité vody. Termální voda může za určitých podmínek pomáhat, ale zachování zdravé pleti nemusí být ideálním řešením. Demineralizovaná voda, která se běžně používá v kosmetice, je čistá, ale pro pleť nepředstavuje ideální prostředí.
Proto odborníci z Institut Esthederm vyvinuli speciální buněčnou vodu, která má stejné složení jako voda, kterou obsahuje samotná pleť! Tato jedinečná novinka na pleť působí doslova jako „živá voda“. Má příznivé účinky a je bohatým zdrojem obživy pokožky. CELLULAR WATER SPRAY navíc maximálně zvyšuje účinnost všech ostatních kosmetických ošetření. Skvělou zprávou je i to, že voda díky svému složení minimalizuje riziko vzniku alergií.
portrét ženy
CELLULAR WATER SPRAY – Buněčná voda v spreji
·      ÚČINEK
Pleť získává energii a její vitální funkce jsou podpořené. A její buněčná aktivita je optimalizovaná. Pleť je svěží, září a je vitálnější.
·      PRO KOHO JE URČENÁ
Hodí se pro všechny typy pleti, ale i pro citlivou pleť, především však pro pleť, která je vystavena stresu, nebo nesprávně funguje.
·      POUŽITÍ
CELLULAR WATER SPRAY nastříkejtena obličej a tělo ze vzdálenosti zhruba 20 cm a jemně jej vmasírujte. Použijte před aplikací krému nebo séra, po aplikaci make-upu (fixuje make-up), nebo kdykoliv během dne.

Posted in Nezařazené