YouTube stále roste


YouTube stále roste

Sledování a tvorba obsahu

Tato stránka je ve světě velmi známá, protože na ní nalezneme opravdu spoustu videí, kdy drtivá většina z nich je zdarma a může je sledovat kdokoliv na světě. Nemusíme být ani přihlášený. Ovšem je lepší mít svůj účet, protože potom máme možnosti jako je komentování, dávat lajky a podobně. Navíc platforma nám doporučuje díky algoritmu pobodaná videa, na která se díváme, a proto se tu rozhodně nudou utápět nebudeme.

tlačítko odběru

My sami můžeme obsah tvořit, přičemž máme tu opravdu dost volný prostor. Když se budeme věnovat třeba koníčku, tak nás natáčení bude bavit, což je velmi důležité. Když totiž chceme dosáhnout slušného počtu shlédnutí, tak musíme tvořit pravidelně obsah, který bude lidi bavit, protože dnes není až zad tak snadné prorazit a stát se úspěšným. Proto někteří u nás natáčí videa v angličtině, protože těžko může mít skutečně mnohem větší dosah, než u nás a na Slovensku, kde zas tolik lidí nežije.

Práce s videi

Při natáčení videa je důležité mít nápad, aby bylo video skutečně zajímavé, přičemž vymýšlet stále nějaký obsah nemusí být nic snadného. Dále musíme video natočit a následně přichází editace, která může trvat klidně několik hodin. Řada lidí také bere části jiných videí a dává je do svých, aby byli třeba zábavnější a zajímavější. Pokud je to z hlediska autorských práv v pořádku, což si vždy zkontrolujte, aby bylo video s volnou licencí, tak tím nic neporušujeme.

hraní her

Abychom videa mohli snadno stáhnout, tak je tu YouTube video downloader https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader, kam můžeme vložit odkaz na video a potom si jej velmi snadno stáhnout. Jakmile je v našem zařízení, tak už si s ním můžeme dělat cokoliv budeme chtít včetně editování, protože je na pevném disku, kdy není ani zapotřebí mít připojení k internetu. Stránka je zdarma, protože finanční příjem má z reklam, takže za stahování nemusíte vůbec nic platit.