Sedací vaky pro lepší relaxaci

Sedací vaky si získaly mnoho příznivců již před mnoha lety. Není to žádná technická novinka, kupříkladu je můžete zahlédnout na konci francouzského filmu „Roztržitý“ z roku 1970 s Pierre Richardem v hlavní roli, ovšem i přes více, jak padesátileté působení na trhu neztratily na své popularitě.

posezení na sedacím vaku

Sezení nebo ležení si přizpůsobíte – pokud vsadíte na větší plochu sedacího vaku, můžete z něj vytvořit několik variací na téma sezení, ležení, nebo něco mezi tím. Svou polohu si zvolíte podle toho, jak se vám podaří natvarovat výplň, což se vám stěží podaří u klasické sedací soupravy. Kuličková výplň je zkrátka něco, jako pro malé děti modelovací hmota, můžete si takto hrát a tvarovat kuličky pod sebou, jak vám to vyhovuje.

sedací vaky

Sedací vaky DUO mají po stranách dva popruhy, které přidržují tvar v ustálené poloze, velikost popruhů nastavíte přesně podle potřeby a může jeden z nich nebo oba dva odepnout a vytvořit z vaku třeba jeden velký polštář. Ona flexibilita je jednou z podstatných výhod tohoto způsobu relaxace, natvarovat si pod sebou prostor je výhodné hlavně při odpočinku s odpoledním bylinkovým čajem, zeleninovým salátem nebo palačinkami. A nemějte obavy, kdyby se vám ten čaj náhodou rozlil na povrch, nebo na něj ukápla meruňkový marmeláda, pokud si vyberete nylonový potah, ten mívá u kvalitních vaků vnitřní pogumovanou vrstvu, takže se dovnitř nedostane žádná tekutina. Skvrnu od čaje a palačinek snadno vyčistíte hadříkem namočeným v roztoku vody s obyčejnou sodou.

A co barva – nespornou výhodou těchto výrobků je možnost vytvořit různé barevné a vzorové varianty, které mohou váš interiér pěkně oživit. Krásné zářivé barvy potěší vaši duši, působí proti stresu a depresím a mohou vám připomenout, jak všeobecně důležité jsou pastelové barvy v lidském životě, a že bychom se jim neměli vyhýbat.