Rozhodnutí mezi dvěma muži

Některé ženy mají problém najít si jednoho partnera, se kterým by byly ve vztahu a který by jich miloval. Jsou tady pak i ženy, které nemají o muže žádnou nouzi a spíše než hledat, jich od sebe musí odhánět. A právě tato skupina se bude vždy potýkat s tím, že je nelehké vybrat si pouze jednoho, který by měl všechno.

šťastný pár

ROZUM NEBO CIT?

Každá žena přemýšlí nejen hlavou, ale i z praktické stránky. Rozhodnutí pro životního partnera je důležitou kapitolou, kterou musí udělat a je si vědomá toho, že jí právě její volba ovlivní celý budoucí život.

Na budoucnost se tedy hledí nejen z pocitu zamilovanosti, ale i s rozumem, kdy každá z vás přemýšlí nad tím, jestli je daný muž ta pravá partie pro společný život a člověk, se kterým nebudete nikdy strádat.
srdíčko z prstů

Ideální partner neexistuje! To je první krok, který by vás měl přinutit k tomu, vybrat si mezi dvěma muži jednoho, se kterým to budete myslet vážně.

•       Pokud vás k jednomu táhne právě myšlenka na to, že si rozumíte a cítíte se v jeho společnosti jako princezna, je pochopitelné, že o takového muže přijít nechcete.

•       Není však nijak pohoršující přemýšlet i prakticky a nenechat nabídku zabezpečeného života – jen tak bez povšimnutí. Muž, který může a dokáže ženě poskytnout budoucnost, ve které jí nic chybět nebude, se rovněž jen tak neodmítá.

NENÍ SOBECKÉ CHTÍT – MÍT SE DOBŘE

Většina žen dá přednost pohodovému a luxusnímu životu v domnění, že láska přijde časem a v nich se vzbudí cit, který jich s partnerem spojí. Život však takhle pohádkový není a mnohdy dospějí do stádia, kdy zjistí, že hodnota peněz, majetku nebo možností – není ta nejdůležitější, která jim poskytne pocit štěstí a spokojenosti.

Mít se dobře však nemusíte pouze s penězi! Ne nadarmo se říká, že láska je pro chudé. Hodnota vnitřní spokojenosti a štěstí je dostatečně bohatá k tomu, aby vám kompenzovala veškerou potřebu, mít se dobře finančně.

Ať už si tedy zvolíte partnera, ke kterému vás bude vázat cit nebo naopak praktická stránka a jistota, pamatujte vždy na to, že pokud vám to nepřinese pocit štěstí, pravděpodobně byla vaše volba špatná.


Posted in Nezařazené