Reklamní agentura vám pomůže zviditelnit vaše služby na Otavě

Vodáctví má v naší zemi skutečně velmi bohatou tradici, a pokud nám nevěříte, zkuste se porozhlédnout od června do srpna po vodních tocích Lužnice, Vltavy, Otavy, Berounky, Ohře či Sázavy. Pravděpodobně nebude den, kdy byste tu nezahlédli alespoň jednu nafukovací, laminátovou či polyetylenovou loď.

město Strakonice

Někteří vodáci vyráží na svá putování již tradičně jako zkušení matadoři a dobře říční toky znají. Mají zjištěno nebo prožito, který jez je sjízdný, kde je atraktivní louka na piknik, kde jsou jaké zajímavé památky, a podle toho také plánují své jednotlivé etapy. Ovšem je také spousta vodáků, kteří jsou na Otavě poprvé, anebo třeba podruhé s tím, že je jim okolí řeky téměř nebo zcela neznámé, a potřebovali by poradit.

reklamní agentura

Zkušený vodácký průvodce je mnohdy k nezaplacení

A zde byste mohli uplatnit své služby jako vodácký průvodce. Prozradit zajímavá zákoutí, poradit, kde kempovat, a kde raději ne, jak rozdělit jednotlivé etapy, aby nebyly příliš náročné, kde zařadit odpočinkový den atd. Poradí vám, že byste měli navštívit pozůstatky po těžbě zlata na Otavě, tzv. Sejpy, pravděpodobně vás nasměruje do Sudoměře, kde proběhla slavná husitská bitva vedená Janem Žižkou z Trocnova a doporučí vám i návštěvu města Strakonice, zejména jeho historického jádra.

V rámci svých služeb můžete nabízet pronájem vodáckého vybavení i lodí, můžete nabízet dopravu, můžete nabízet i pronájem jízdních kol a můžete být i aktivním průvodce, pokud si někdo vyžádá vaše služby přímo v terénu.

S vaším záměrem vám může aktivně vypomáhat i reklamní agentura ve Strakonicích. Vytvoří vám webové stránky a ošetří zároveň problematiku SEO, abyste byli v popředí ve vyhledávačích, pokud někdo projeví zájem splouvat Otavu i s vašimi instrukcemi, případně s vaším doprovodem. Reklamní agentura vám zkrátka pomůže zviditelnit vaše služby, aby měl velký počet lidí šanci zjistit, že vůbec někdo takový na Otavě tyto činnosti provozuje.