Přírodní produkty pro vaše světlejší vlasy

Příroda vám bohužel k vaší nelibosti nedopřála blonďaté vlasy nebo by vám celo blonďatá hříva neslušela, takže jste zatoužily alespoň po nějakém tom částečném zesvětlení? Nemusíte riskovat nepovedený odstín vašich vlasů v kadeřnickém salónu ani za to utrácet vysoké sumy. Proč si hned vlasy zbytečně ničit peroxidem, když je můžete efektivně zesvětlit přímo u vás doma, a to za pomoci šetrnějších surovin, které jsou běžně dostupné nebo je častokrát máta u vás doma. Přírodní suroviny vám pomohou dosáhnout světlejšího odstínu vlasů, stačí jen vědět, jak na to. Můžete si tak dopřát domácí kúru, pomocí různých prostředků z vaší kuchyně, kterými dosáhnete viditelného částečného zesvětlení vašich vlasů a oživíte si tak váš dosavadní účes bez nutnosti návštěvy kadeřnického salónu.

dívka

ČÍM VLASY ZESVĚTLÍTE V POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA
·        Citronová šťáva
·        Heřmánek
·        Skořice
·        Pivo v kombinaci se slunečními paprsky
·        Rebarbora (vlasy nezesvětlí, ale spíše je obarví na žluto)
·        Med

vlasy

Většinu těchto surovin naleznete ve vaší kuchyni, takže se můžete směle pustit do domácího a šetrného zesvětlení vašich vlasů. Při dodržování základních rad a principů se vám může dílo pěkně povést a vy si tak podle vašeho přání sami zesvětlíte vlasy v pohodlí vašeho domova. Výsledek může být klidně i profesionální.

děvče s hnědými vlasy

Věděli jste, že chutné a lahodné pivo není jen na pití? I pomocí piva si totiž můžete zesvětlit vaše vlasy a zároveň jim také dodat cenné vitamíny a minerály. Stačí jen aplikovat na vaše vlasy pivní kúru a pak se jít na nějakou dobu slunit. Při pravidelném opakování tohoto domácího zesvětlování tak dosáhnete viditelného světlejšího odstínu vašich vlasů.
Otevřete si u vás doma vlastní kadeřnický salón a připravte si pro  zesvětlení vlasů suroviny přímo z vaší kuchyně, které se osvědčí při péči o vaše vlasy.

Posted in Nezařazené