Mašinka Tomáš v dřevěné podobě


Určitě jste už postřehli velký zájem o kreslený seriál o Mašince Tomášovi. A pokud ne, tak si ji pojďme trochu přiblížit. Jedná se o animovanou postavu ze seriálu. Seriál se zbývá příběhy Mašinky Tomáše a jeho kamarádů na ostrově Sodor. S novými díly seriálu se mašinky vydávají z ostrova Sodor a navštěvují další země všude po světě. Příběhy ukazují dětem různé situace, jak je dobré si pomáhat, jak se nevyplatí podvádět apod. Seriál byl natočen podle knižní předlohy sepsané v roce 1942 britským duchovním. Ten ho napsal pro svého nemocného syna. S vysíláním seriálu se začalo roku 1984. Za tu dobu se seriál samozřejmě proměnil. Získal nové postavy, aby to bylo kulturně i genderově vyvážené. Je v něm i více humoru. Seriál je velmi oblíbený dětmi po celém světe. Vysílá se v 185 zemích a sledují ho tak i děti v České republice. A pokud i vy máte děti, tak jste se určitě už s Mašinkou Tomášem setkali.

koleje pro vlak

Děti prožívají s hrdiny příběhu různá dobrodružství. Hlavní postavou je tedy Lokomotiva Tomáš, ale v příběhu se setkají i s Emily, Annie a Clarabel, Spencerem, Victorem, Hiro, Gordon a dalšími mašinkami.

Děti jsou pak nadšené, když se jejich seriálový hrdinové dostanou až do jejich pokojíčků v podobě dřevěné Wood mašinky Tomáše Masinka-tomas. Díky realistickému vytvoření seriálových mašinek do podoby dřevěných lokomotiv si děti mohou postavit svoji dřevěnou dráhu pro vlaky a příběhy svých hrdinů prožívat ve skutečném světě. Mohou s nimi vymýšlet další dobrodružství a zažijí s nimi mnoho zábavy.

železniční trať

Tyto dřevěné mašinky jsou oblíbené už u těch nejmenších dětí až po dospěláky. Dřevěné hračky vydrží opravdu hodně a při pádu se jen tak nezničí. A vy tak svým dětem můžete dopřát rozšiřující se sbírku se kterou se rozhodně nebudou nudit a vydrží u ní i hodiny. Jelikož má Tomáš hodně kamarádů, tak můžete do sbírky dokupovat další mašinky a koleje a mít tak tip na další dárky pro vaše děti.