Letní sporty

Využijte v létě hezkého počasí a vyzkoušejte sporty, které jsou na léto ideální. Zlepšíte si kondici, osvěžíte mysl a jako bonus vytvarujete postavu. Můžete zvolit klasiku, jakou je chůze, běh či jízda na kole.  Zkuste ale sebrat odvahu a tohle léto vyzkoušejte něco netradičního!
vodní sport
vodní lyžování
Pokud jste milovník zimního lyžování, můžete svoje dovednosti rozvíjet i v létě. K vodnímu lyžování jsou třeba speciální lyže a člun sloužící jako tažné zařízení. Modernější metoda využívá ekologičtějších vleků.  Můžete vyzkoušet různé druhy vodního lyžování. Například monoskiing, při kterém jsou lyže spojené v jednu a připomínají snowboard. Další variantou je wakeboarding, který je naročnější, využívá akrobatické prvky a překážky.
muž a paragliding
paragliding
Jestli chcete posunout svoje hranice, je paragliding ideální volbou. Pro začátečníka se nabízí možnost tandemového skoku, při kterém se o Vás postará zkušený instruktor.

flyboard
Chcete-li zažít opravdu originální a adrenalinový zážitek, vyzkoušejte flyboard. Při tomto sportu máte na nohou speciální trysky, které umožňují vznášet se nad hladinou a vyzkoušet si tak létání na vlastní kůži.

jumping park
Novinkou je takzvaný jumping park, kde se můžete vrátit do dětství a užít si skákání na trampolínách. Vezměte celou rodinu a zažijte den plný zábavy.

lanová centra
Nemusíte se omezovat na uzavřené haly, protože mnohá lanová centra se nachází v přírodě a vy tak můžete spojit sport a pobyt na čerstvém vzduchu. Můžete si vybrat z různých úrovní náročnosti a typů tras, podle toho, v jaké kondici se nacházíte. Lanové parky nabízí i varianty pro malé návštěvníky.
kluk na surfu
surfing
Surfing je v našich končinách exotickým sportem, který známe mnohdy jen ze zahraničních filmů. Proto neváhejte a pokud zavítáte na dovolenou do některé surfařské oblasti, využijte možnosti a vyzkoušejte ho.

Posted in Nezařazené