Naše kempy

Než si zvolíte ten správný kemp, musíte si odpovědět na par otázek. Je vhodná a klidný pro rodiny s dětmi? Je kam jít na výlet?  Jsou tam cyklostezky?
Pro rodiny s dětmi je ideální třeba v Sedmihorkách, který se nachází v Českém Ráji.
Cena se pohybuje od 100.- za noc , za osobu pod stanem. Tento kemp nabízí ubytování  i v rodinných stanech, které má k dispozici. Vybavené jsou matracemi, malou kuchyňkou s vařičem, ledničkou a grilem.  Ideální jsou pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Bohužel rezervovat je můžete jen v týdenních turnusech. Zato velké plus je, že nemusíte kupovat stan a veškeré vybavení.
světlo v tee-pee
Pokud už vše máte a chcete zkusit něco nového jsou k dispozici dvě INDIÁNSKÁ TÝPÍ s dřevěnými rošty, nebo stany s podsadou, které vetšina z nás zná z dětských táborů.
V nabídce nechybí  chatky, karavany nebo mobilní domky.
V chatkách a mobilních domcích najdete sociální zařízení se sprchou,  kuchyňku a základní nádobí.
Pro stany a karavany je v kempu velká a čistá umývárna se sprchami a toaletami.
Najdete zde i kuchyň , se stoly kde si můžete uvaření jídlo hned sníst. K dispozici je elktřina i plyn. Jsou zde i vyčleněná místa pro venkovní ohniště.
slunce za skálou
Děti si zde užijí sposty zábavy při animačních programech. O prázdninách probíhají denně.  Můžou vyzkoušet nové aktivity, třeba bubnování, uzlování, lukostřelbu nebo dnes velmi oblíbený parkur. Večer bývá na programu táborák, koncert  a dokonce i ohňová show.
Nejen děti zde využívají minigolf a ping-pong.
hrad trosky
Přímo v kempu je rybník s čistou vodou.
Sedmihorky se nacházejí v Českém Ráji a je zde nepřeberné množství turistických tras pro různě zdatné  turisty. V recepci vám vždy rádi pomohou a poradí kam se vydat na výlet.  V okolí jsopu hrady, zámky a krásné vyhlídkové trasy.
Opravdu můžu sedmihorky jen doporučit, krásná příroda, v kempu večer klid a personál vždy ochotný a milý.