Kompromis nepřipusťte

Při rekonstrukci bytu je zapotřebí shodnout se ve všem se svým životním partnerem. A to bývá občas dost těžké. Zvláště tehdy, když jde, jakoby o maličkosti. A takové schneider zásuvky maličkostmi opravdu nejsou.

Uvědomte si, že své bydlení renovujete možná už naposledy v životě. Časem Vám totiž ubydou síly a chuť cokoliv měnit. Roky jsou znát. Proto se zařekněte a nepodlehněte ani na chvilku myšlence, že přece jenom nebudete tak neúprosně stát na svých představách. Že ustoupíte ze svých původních požadavků a podvolíte se kompromisům. To by se Vám nemuselo za nějaký čas líbit. Mohli byste si říkat, že tenkrát jste měli za všech okolností stát za svým.

zásuvka ve zdi

Trvejte na svém.
Jednou jste si prostě řekli, že veškeré vybavení domácnosti bude zcela nové. Žádné použité kusy nábytku ze second handu. Žádné přidělávání vypínačů ze staré domácnosti. Jedině nové schneider zásuvky, ale i vypínače! Zajistíte tak delší životnost Vaší domácnosti do posledního detailu. Už se nebudete muset starat o to, že se něco hned při první příležitosti rozbije. Že něco nepůjde ani opravit. Začnete si jen užívat nového bydlení se všemi vymoženostmi dnešní doby. A to je Vaše naprosto správná teorie, které se držte zuby nehty!

Ani detailní drobnosti, jako je kvalitní a zbrusu nová řada zásuvek schneider, která se přizpůsobí jakémukoliv prostředí. Pokud zvolíte nenápadné barvy. Pokud zvolíte přijatelný tvar.

zelené napětí

Samozřejmě, že budete muset jednou za čas vymalovat. A barvami můžete změnit celkový vzhled všech místností. Ale když budete mít nainstalované zásuvky a vypínače schneider, pak se nemusíte obávat toho, že by se Vám do nově vymalovaného bytu snad nehodily. Ty zůstanou stále stejně dokonalé v každém prostředí. Nakonec zjistíte, že jste udělali dobře, když jste si tenkrát stáli na svém. Protože ušetříte peníze za případnou koupi dalších zásuvek.
Takže jen žádné kompromisy!