Když si necháte vybudovat bazén do země na klíč


Většina z vás si jistě dovede představit, co obnáší pracovní akce „na klíč“. Týká se to i bazénů, zapuštěných pod úroveň země, které neslouží pouze pro relaxaci, ale jsou i významným estetickým prvkem na vaší zahradě. Co pro nás vlastně znamená bazén, a proč si jej pořídit, i když vás může odradit jejich náročná údržba a pořizovací náklady?

nohy ve vodě

Život by měl být hravý – ono známé rčení, že „kdo si hraje, že nezlobí“, se snad objevilo v naší zemi v každé rodině, ale jak vidno, ponaučení si z něj nevzal skoro nikdo. Jen malý počet lidí si skutečně dokáže hrát i v dospělosti a chová se k ostatním lidem vlídně, empaticky, srdečně a upřímně. Většina těch „zlobivých“ lidí si ale neuvědomuje, že negativní chování se obrátí proti nim, a že na to doplatí především oni sami. Buďte moudří, používejte svůj zdravý selský rozum a hrajte si s dětmi, sami se sebou i s druhými dospělými každý den, buďte vtipní a nápadití a využijte k tomu i bazén, v němž se dá potápět, skákat do vody, lovit předměty, provádět masáže, užívat si letního slunce, pochutnávat si na zmrzlině a občerstvení, a koneckonců třeba i milovat.

zapuštěný bazén

Bazén je antistres – odolávat v současné době stresu je docela obtížné. Můžeme si vypomáhat vhodnou stravou, výživovými doplňky, například Ženšenem či Ashwagandhou, můžeme užívat hořčík, provádět koupele v Epsomské soli a pít tolik prospěšnou čekankovou kávu, například Meltu, ale máme k dispozici i jiné antistresy, jako jsou míče či házecí disky, a samozřejmě bazén. Výhodou bazénu do země na klíč je, že jako antistres může v sobě propojit všechny ty avizované pomůcky, počínaje kvalitní stravou při posezení u bazénu a konče házením si s míčem a házecím diskem.

A co také napomáhá proti stresu, je kontakt s milým, srdečným a příjemným člověkem, kterého si můžeme přizvat na návštěvu a nabídnout mu to samé, co pomáhá nám samotným.