Dostanete se i tak, kam běžne nedosáhnete

K údržbě bazénové vody využíváte přípravky bazénové chemie. Pravidelně kontrolujete kvalitu vody za pomocí testeru, dodáváte do vody dostatečné množství chloru, přípravky na srovnávání PH vody, změkčovač či algicid proti řasám a tak dále. Tímto způsobem se staráte o to, aby voda byla zbavená mikrobů a bakterií a nebujely v ní řasy. Ovšem také je potřeba se postarat o mechanické nečistoty, které se do bazénové vody dostanou v průběhu jeho používání a to jak na tělech plavců tak také vlivem počasí. Do vody se neustále dostávají kousky trávy, listí, hlíny, ale také nejrůznější hmyz, který je nutné z vody odstraňovat a to za pomocí síťky nebo bazénového vysavače. Ovšem, pokud máte trošku větší bazén, tak máte problém se se základním vybavením dostat do každého koutu. Jelikož Vaše ruce prodloužit nejde, pomůže Vám teleskopická tyč, která se stane tím potřebným prodloužením, abyste dosáhli do každého koutu bazénu, i tam kam se běžně nedostanete.

pod vodou

Teleskopické tyče jsou vyráběny z kvalitního hliníku, čímž je zajištěna jejich dlouhá životnost a odolnost vůči poškození. Díky jejich praktické koncovce je lze připojit na všechno potřebné bazénové příslušenství, jako jsou síťky, kartáče či třeba vysavače. Jsou k dostání v několika velikostech a jejich rozpětí je vždy minimálně dvojnásobek až trojnásobek jejich původní délky. Neváhejte investovat do tohoto skvělého pomocníka, díky kterému si usnadníte péči o bazén a to hlavně při jeho čištění a odstraňování mechanických nečistot či řas a podobně.

nad vodou

Nezapomínejte, že pomocníci z řad bazénového příslušenství jsou zde proto, aby Vám usnadnili péči o bazénové zařízení a vodu v něm obsaženou, abyste se nemuseli hodiny trápit s údržbou, ale abyste si mohli co nejvíce užívat vodních radovánek. Proto jste si přece svůj bazén pořídili, abyste se v něm koupali a čvachtali a ne abyste trávili dlouhé hodiny jeho čištěním.