Dodávka přepraví vše

Někdy potřebujeme přepravit rozměrný náklad, jenž se do našeho vozu nevleze, ani kdybychom se rozkrájeli. V tomto případě je rozhodně výhodné si půjčit dodávku.

Dodávka přepraví vše

Koupit nebo půjčit

Pokud se rozhodujete, jestli se Vám vyplatí si skutečně zapůjčit dodávku, tak je nutné popřemýšlet nad několika důležitými faktory. Záleží totiž co chcete přepravovat a jak často ji využijete. Pokud se jedná například o využití jednou za měsíc, tak je nejlepší si ji půjčit, protože nákup se rozhodně nevyplatí. Pokud uvažujete o dlouhodobějších záměrech, tak musíte vše zvážit.

zelená dodávka

Základní výdaj je nákupní cena, jenž je i u ojetin celkem vysoká a rozhodně to touto sumou nekončí. Mějte vždy na paměti, že provoz není nikdy zadarmo a ročně to dělá slušnou částku. Počítáme zde spotřebu a opotřebení, protože starší ojetý vůz nebude ve stoprocentním stavu. Pokud si vyberete úsporný agregát, jenž utáhne spoustu nákladu, tak spotřeba nebude až zas takový problém. Mnohem více výdajů je při udržování v dobrém technickém stavu a povinné ručení. Ve finále je pro občasné využití rozhodně ekonomičtější zapůjčení.

Výběr půjčovny

Není půjčovna jako půjčovna, a proto se nenechte zlákat podvodníky. Pokud budou vozy ve špatném technickém stavu, tak raději vycouvejte a vozidlo si nepůjčujte, protože ohrožujete nejen sebe. Půjčovna dodávek Prahavšechny vozy v naprostém pořádku, takže ani při maximální povolené hmotnosti nákladu nepocítíte žádné problémy. Tento fakt je zajištěn pravidelnými servisními prohlídkami a samozřejmě technickou kontrolou vozidla.

dodávkový vůz

Zapůjčení je za výhodnou cenu, což je jen jedno z mála plus této půjčovny. Vždy máte zajištěny zadarmo prémiové asistenční služby, a proto jsou Vám kdykoliv k dispozici, kdyby se přeci jen něco přihodilo. Využití je opravdu široké, takže kdykoliv budete potřebovat převážet větší náklad, tak si stáčí zajít jen do půjčovny. Kromě dodávek se specializuje i na nebržděné přívěsy. Ten je ideální pro přepravu sypkých materiálů, protože je vybaven plachtou.